+90 539 326 16 84
Gebze Teknik Yalıtım

Temel Perde Su İzalasyonu

Varsayılan paket yöntemi, iç veya dış izolasyon olmak üzere iki ayrı sistem için geçerlidir. Membran kat, inşaat temelinin iç veya dış ambalajıdır. İç paket yönteminde, ilk önce izolasyon katmanı hazırlanır ve taban, kılavuz paketinin içine yerleştirilir.

Bitümlü ince film tabakasının yerleştirileceği sağlam, pürüzsüz bir yüzey grobeton tabakası hazırlanmalıdır. Bu katmana 3 veya 4 mm kalınlığında polyester keçe taşıyıcı membran yapıştırılmıştır. Birlikte uygulama yapılırken, zarın altına astar uygulanmaz.

Betonarme yalıtım yapımı için dış cephe yalıtımına uygulanacak perdeler hazırlanır. Gerekli onarımlar tamamlandıktan sonra, sıvı kauçuk, kristalimsi veya polimer esaslı kayan yalıtım, zara uygulanabilir ve uygulanabilir.

 

Su Yalıtım, bina temellerini ve yeraltı perdelerini yeraltı suyunun zararlı etkilerinden korumak ve yeraltı suyunun yeryüzündeki sülfat etkilerini önlemek için tasarlanmıştır. Temel donatılı binaların çok daha uzun ömürlüdür. Ankete göre, temeli zayıf olan binalar depremlerden zarar gördü …