+90 539 326 16 84
Gebze Teknik Yalıtım

Oluk İzolasyon Ve Yalıtımı

Oluk İzolasyon Ve Yalıtımı

Çatı oluğu su geçirmez, saf poliüretan,% 400’den fazla esneklik, kışın hızlı kuruyan sıvı yalıtım filmi. Kanalizasyonda bağlantı olmadığından mükemmel sızdırmazlık sağlar. Yüksek UV dayanımı ve su geçirmez, beton ve saç ömrünü uzatır. Oluklu saç oluklarının korozyonu nedeniyle yerel onarımdan sonra, zemine uygun Cosmoplymers primerlerle astarlanır ve Cormopolymers PU 25 poliüretan mastik ile pah kırma işleminden sonra, ayrıntılı parçalar uygulanır. Esnekliği nedeniyle güçlü bir fiziksel kuvvete sahiptir ve kırılmaya karşı dayanıklıdır.

Gizli Dere Oluk İzolasyon Ve Yalıtımı

Çatı olukları gizli akış ve asma çatı olukları ile ikiye ayrılır, çatı olukları metal sac ve metal saclara ayrılır ve montajı bir çatı kelepçesi ile vidalı bir sabitleme sistemi ile sağlanır. Gizli akış, betonarme bir sistem tarafından oluşturulur ve 30 cm genişliğindeki yağmur suyunu emmesi için yapılır.

İlk önce, dikey oluğun eğimini kontrol edin ve eğer yeterli eğim yoksa, yatay eğimi istediğiniz seviyeye getirin.İki gizlilik akışı yalıtımı yöntemi vardır.Sürgülü UV dayanımlı, iki bileşenli su yalıtım malzemesi havuzun gizli akışına su yönetimi ve iki bileşenli su yalıtımı ile uygulanır.

Yapıya bağlı olarak, çatı akış yalıtım uygulamaları, döküm ve yapıştırma, polyester keçe veya polyester keçe yapışkan membranlı alüminyum folyo membranlara dayanmaktadır.

Çatı Oluk Yalıtım Ve İzole İşlemleri Nasıl Yapılır ?

Gizli dere yalıtımı çatıya oluk sistemi tarafından olukların yan tarafındaki oluk sistemi tarafından toplanan yağmur suyunun toplandığı çatı sistemine uygulanır.

Binadan sonra geçen zamanın termal farkından kaynaklanan genleşme, güneş ve kış kılcal çatlaklarının suyla doldurulması donma sırasındaki genleşme nedeniyle sızıntı yapısını tehlikeye atmamalıdır.

Çatı oluğunun durumunu ve mevcut uygulamasını değerlendirdikten sonra, oluk çekirdeğinin gizli dere su yalıtımı uygun malzemeler ve uygulama yöntemleri ile yenilenmelidir.

Oluk Ve Çatı Dere Su Gideri Yalıtımı Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gizli dere kaplamaları için malzeme seçimi Posada, ölüm veya tarak malzemelerinin deformasyonlarına uygulanabilir. Diğer kimyasal türleri;

  • Lütfen biraz bekleyin. Tüm yağmur suyu tahliyelerini ayrı olarak takın.
  • Sızıntı varsa, lütfen döküntüyü boşaltın.
  •  En fazla rastlanan sorunlar gizli dere yalıtımı kaynaklı çıkan problemler olduğundan malzeme seçimine özen gösterilmelidir.
18 Temmuz 2019
1.507 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN