+90 539 326 16 84
Gebze Teknik Yalıtım

Gebze Çatı Yalıtım ( Fabrika Çatı Temizleme)

Genellikle yalıtım ve izolasyon dendiğinde ilk başta akla çatı ve teraslar gelmektedir. Çünkü evlerimizin binalarımızın ve yapılarımızın en üst kısımlarıdır çatı kısımları ve çatı izolasyonu çok önemlidir.

Gebze çatı izolasyon olarak çatı izolasyonu ve yağmur suyu eksiz oluk izolasyonunu kesinlikle öneriyoruz. Çünkü çatılarınızdan ve teraslarınızdan evinize süzülen sular yaşam kalitenizi ve konforunuzu oldukça rahatsız edecektir.

çatı izolasyon dikkat edilmesi gerekenler

Genellikle Gebze ve Kocaeli’de çatı izolasyonu yaparken arduvanlı mebran veya mebran çatı izolasyonu kullanmaktayız bunun nedeni ise binaların ve yapıların içlerinde oluşabilecek yağmur suyu ve kar suyunu bu bölgelerden olabildiğince uzak tutmaktır.Unutmayın ki yapılarınız demirler ve betonlar üzerine kurulmuştur nem ve rutubet her ikisininde baş düşmanıdır.

Gebze teras izolasyonu ve yalıtımı için 7/24 telefonlarımızdan bizlere rahatça ulaşabilirsiniz. Teraslar kullanım alanlarına göre farklılık ve değişiklikler gösterebilir. Bu yüzden çatı izolasyonu için burada bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bizim sizlere önerimiz eğer terasınızı çok sık kullanmıyor ve üzerinde gezinmiyorsanız oluk kenarları teras kenarları ve zayıf noktaları tespit ederek çatı izolasyonu yapmak daha mantıklıdır.

gebze çatı izolasyonu

Eğer çatı ve terasınızda sürekli kullanıyor ve üzerinde geziniyorsanız, tam bir yalıtım ve izolasyon yaptırmanız sizlerin yararına olacaktır. Teras ve çatılarınızı hangi amaç ile kullanıma açmak isterseniz isteyin mutlaka ilk işiniz çatı ve teras yalıtım ve izole işlemi olsun. Çünkü parke, duvar, beton gibi uygulamalar çatı ve teraslarınızın yalıtımını tamamen sağlamaz.

Gebze teras ve çatı izolasyonu olarak tüm alanlarda izolasyon ve yalıtım işlerinizi itina ve eksiksiz olarak yapmaktayız.